29 Jul
Youtube izlenmelerini nasıl arttırabiliriz

Youtube izlenmelerini nasıl arttırabiliriz?

Videonuzun amacı YouTube’da üst sıralara çıkmaksa Youtube izlenmelerini nasıl arttırabiliriz sorusuna cevap bulmanız gerekir. Bu durum aslında zorlu bir rekabet içermektedir. Youtube’da komik ve bilgi verici videolark ilgi toplamaktadır. Bu tip videolara yönelerek, görünümünüzü arttırmanız mümkün.

Biz de bu yazımızda sizlere bazı önerilerde bulunacağız:

YouTube sayfanızda öne çıkarın: Videonuzu YouTube’a ekledikten hemen sonra, videonuzun kendi sayfanızda öne çıkan video olduğundan emin olun. YouTube sayfanıza bakan kişilerin en güncel videonuzu görmesi gerekir.

İyi bir küçük resim seçin: YouTube’un küçük resminizi otomatik olarak seçmesine izin verirseniz, muhtemelen kötü bir resim ortaya çıkacaktır. Bu nedenle kendi küçük resminizi kendiniz oluşturun. Başlığınızı kısa ve ilginç yapın: Video başlığınız, videonuzu tanımlar. Bu nedenle başlığınızı izleyicileri düşünerek hazırlayın. Dikkat çekici ve kısa başlıklar her zaman dikkat çeker.

SEO için iyi olacak etiketleri seçin: İzleyiciler YouTube’u arama motoru olarak kullanıyor. Bu yüzden siz de SEO için ideal anahtar kelimeleri bularak bunları etiket olarak eklemelisiniz.

İyi bir video açıklaması yazın: Video açıklamanızda, videoda neler olduğunu açıklamak yerine, insanlara bir hikaye anlatmayı düşünün. Eğlenceli olun.

Youtube izlenmelerini arttırmak için Fidyo Coin kullanın:

Fidyo.com üzerinden videonuzu destekleyerek, videonuzun izlenme oranını ciddi anlamda arttırabilirsiniz. Bunun detaylarını yazımızda görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *